O nás

JSME BÝVALÍ PŘÍSLUŠNÍCI ZÁSAHOVÝCH A SPECIÁLNÍCH JEDNOTEK POLICIE, NEBO SPECIALISTÉ V OBORU. JAKO FIRMA JSME DRŽITELI POTŘEBNÝCH ZBROJNÍCH LICENCÍ PRO VÝCVIK, PŮJČOVÁNÍ NEBO PRODEJ ZBRANÍ. VE VÝHRADNÍM ZASTOUPENÍ JSME DISTRIBUTORY ZBRANÍ ARCHON. JSME JEDNÍM ZE TŘÍ SUBJEKTŮ  AKREDITOVANÝCH MINISTERSTVEM VNITRA PRO VÝCVIK KOMPLETNÍHO PROGRAMU VÝCVIKU STANOVENÉ ZÁLOHY STÁTU.  MV- 101/1, /2,MV-201, MV-301.

Zakládáme si na kvalitě poskytovaných služeb. Proto pro vedení našich kurzů využíváné instruktory pouze s profesní zkušeností instruktorů z ozbrojených složek. Pokud si objednáte kurz pro odstřelovací pušku povede ho certifikovaný instruktor odstřelovačů. Pokud si objednáte kurz praktické střelby s krátkou zbraní povede ho certifikovaný instruktor ozbrojených složek pro krátkou zbraň. A to platí pro všechny naše nabízené kurzy.

    Využijte nabídky přípravy pro složení Zkoušek odborné způsobilosti pro získání zbrojního průkazu. Vložené prostředky se vám vrátí v podobě uspořených nákladů na případné opakování zkoušky.

    Na objednávku dodáme/dovezeme dostupné zbraně, munici, příslušenství nebo optické a pozorovací přístroje za přijatelné ceny za nadstandardních obchodních podmínek . Zprostředkujeme opravy a servis vašich používaných zbraní. Rovněž se budeme snažit zprostředkovat komisní prodej vašich jakýchkoliv legálně držených zbraní včetně jejich výkupu. V případě potřeby jsme zbraň schopni vykoupit a prodat - podrobnosti na tel čísle +420 604 468 086.

Spolupracujeme